شیوه‌های پرداخت

شما می‌توانید پس از ثبت سفارش، از طریق شیوه‌های زیر مبلغ سفارش را پرداخت کنید:

پرداخت اینترنتی

شما می‌توانید در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خودتان را بصورت «آنلاین» پرداخت کنید. پرداخت موفق هزینه به معنی ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شماست و پس از آن پیامکی (اس ام اس) مبنی بر ثبت موفق سفارش برای شما ارسال می‌شود که نیازی به اطلاع دادن پرداخت سفارش به لینورا نیست و سفارش بصورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‌شود.

پرداخت کارت به کارت

اگر تمایل به پرداخت مبلغ سفارش بصورت کارت به کارت را دارید، می‌توانید وجه سفارش خود را به شماره کارت قرار داده شده در بخش تسویه حساب واریز نمایید. توجه داشته باشید که هنگام استفاده از این شیوه پرداخت، لازم است «فیش واریزی» را برای تیم پشتیبانی لینورا ارسال کنید. جهت کارت به کارت مبلغ سفارش می‌توانید از دستگاه‌های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید.

پرداخت در محل (غیرفعال)

اگر ساکن «مناطق ۲۲ گانه تهران» هستید، شما می‌توانید هزینه سفارش خودتان را در هنگام تحویل کالا، با کلیه کارت‌های بانکی از طریق دستگاه کارتخوان پرداخت کنید. توجه داشته باشید که پرداخت در محل فقط برای ساکنین شهر تهران امکان‌پذیر است و تحویل کالا در سایر شهرستان‌های استان تهران و دیگر استان‌های کشور، از طریق شرکت پست انجام می‌شود و پرداخت آن بصورت اینترنتی از طریق سایت امکان‌پذیر است. پس لطفاً در حین ثبت سفارش، شهر و استان محل سکونت خودتان را بدرستی وارد کنید تا گزینه ارسال با پست پیشتاز برای شما فعال شود.