لبخند کودک
لبخند مادر و کودک
لینورا را بیشتر بشناسید

فروشگاه آنلاین سیسمونی لینورا با همکاری گروهی از افراد باتجربه که سال‌ها در زمینه لوازم سیسمونی نوزاد فعالیت دارند، تاسیس شده است. تمامی محصولات فروشگاه سیسمونی لینورا از برندهای معتبر و محبوب در دنیا تهیه و ارائه می‌شود، تا شما در زمان خرید سیسمونی خیالتان از بابت کیفیت و کارایی محصولات راحت باشد. لینورا همچنین ضمانت بازگشت کالا هم دارد تا اگر سفارش شما با مشکلی روبرو بود، بتوانید با خیالی آسوده آن را تعویض و یا مرجوع کنید.

هیچ چیز شیرین‌تر از لبخند شما و فرزندتان در کنار هم نیست. برای اینکه بتوانیم چنین قاب زیبا و دلنشینی را بسازیم، تمام تلاشمان را می‌کنیم.

لینورا همچنین در تلاش است تا با انتخاب فروشگاه‌های مناسب به عنوان نمایندگی در سطح شهر، این امکان را برای شما فراهم کند که در صورت تمایل بتوانید محصولات مورد نیاز خودتان را بصورت حضوری نیز خریداری کنید و لذت خرید حضوری را نیز از دست ندهید.

چرا مادران لینورا را انتخاب می‌کنند؟

لینورا فروشگاهی است که به مادران این امکان را می‌دهد تا بدون اینکه از خانه خارج شوند، وسیله مورد نیاز کودکشان را تهیه کرده و از وقتشان برای مراقبت بیشتر از او استفاده کنند. ما سختی‌های خارج شدن از خانه به همراه کودک را بخوبی درک می‌کنیم و از طرفی می‌دانیم ممکن است بعد از ساعت‌ها معطلی در ترافیک شهری، همه وسایلی که می‌خواهید را بدلیل محدودیت‌های فیزیکی در یک فروشگاه پیدا نکنید، به همین خاطر سعی کردیم زمینه‌ای را فراهم کنیم تا شما بتوانید در سریع‌ترین زمان و به ساده‌ترین شکل ممکن، هر آنچه که برای مراقبت و نگهداری از کودکتان نیاز دارید را در لینورا تهیه کنید.

ما نمی‌خواهیم تنها یک فروشگاه اینترنتی باشیم، بلکه می‌خواهیم راه‌حلی باشیم برای راحتی و رضایت بیشتر تمامی مادران این سرزمین؛ از همین بابت فروشگاه‌هایی را به عنوان نماینده لینورا انتخاب کردیم تا شما بتوانید در صورت تمایل، محصولات مورد نیاز خودتان را بصورت حضوری خریداری کنید و لذت خرید حضوری را نیز از دست ندهید.

ماموریت و چشم‌انداز لینورا چیست؟

ماموریت ما ارائه طیف گسترده‌ای از محصولات باکیفیت و محبوب مادر و کودک است تا تمامی مادران بتوانند با خیالی آسوده و بدون اینکه لازم باشد از خانه خارج شوند، نیازهای خود و کودکشان را تامین کنند. امیدواریم که بتوانیم به کمک خدمات خود، باعث شویم که والدین وقت بیشتری برای تفریح و یا مراقبت از فرزندانشان داشته باشند و روابط بین اعضای خانواده گرم‌تر از قبل شود.

هدف اصلی ما بهبود زندگی روزمره بسیاری از آدم‌هاست و از آنجا که خدمات ما مربوط به کودکان است، خود را بیشتر از دیگران موظف می‌دانیم و تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بتوانیم یک لبخند شیرین بر روی لب‌های کودک دوست‌داشتنی شما به یادگار بگذاریم.

ما در لینورا برای خوشحالی کودکان و والدین این سرزمین تمام سعی خودمان را می‌کنیم و به همین خاطر شعار “برای لبخند تو” را انتخاب کردیم تا در هر لحظه به یاد داشته باشیم که با چه هدفی کار خود را شروع کرده‌ایم. امید داریم تا با همراهی و همدلی شما والدین مهربان و دلسوز، بتوانیم اتفاقات بزرگی را رقم بزنیم.

نظرات مشتریان ما
در شبکه‌های اجتماعی همراه ما باشید: