نحوه ارسال سفارش
شما می‌توانید در زمان ثبت سفارش، یکی از روش‌های زیر را انتخاب کنید:
روش ارسال شرایط ارسال رایگان مدت زمان پردازش مدت زمان ارسال هزینه ارسال و بسته‌بندی
پست پیشتاز ۲ میلیون تومان ۱ روز کاری ۲ الی ۵ روز کاری ۳۵۰۰۰ تومان (حداقل)
پست پیشتاز (تهران) ۲ میلیون تومان ۱ روز کاری ۱ روز کاری ۳۰۰۰۰ تومان (حداقل)
الوپیک (تهران) ۱ روز کاری ۱ روز کاری ۴۵۰۰۰ تومان (حداقل)

اگر روش ارسال سفارشتان الوپیک است و تا قبل از ساعت ۱۷:۰۰ ثبت سفارش کرده‌اید، سفارشتان همان روز ارسال خواهد شد؛ در غیر این صورت ما صبح روز بعد آن را برایتان ارسال می‌کنیم. لطفاً دقت داشته باشید که سرویس الوپیک فروشگاه لینورا فقط در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران فعالیت می‌کند، پس اگر در سایر شهرهای استان تهران ساکن هستید، نشانی استان و شهر خودتان را دقیق انتخاب کنید تا گزینه پست پیشتاز برای شما فعال شود و بتوانید سفارش دلخواهتان را ثبت کنید. توجه کنید که ارسال سفارش برای تمامی خریدهای بالاتر از ۲ میلیون تومان رایگان است.

نحوه تحویل گرفتن سفارش

هنگام دریافت سفارش خودتان، کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشید. کارت شناسایی حتماً باید متعلق به صاحب حساب یا شخص تحویل گیرنده باشد.

مامور پیک اجازه ورود به ساختمان را ندارد و موظف است سفارش شما را، روبروی درب اصلی ساختمان تحویل دهد.

تا حد امکان در زمان تحویل سفارش، سلامت فیزیکی بسته‌بندی و کالا را بررسی کنید و در صورت مشاهده آسیب‌های ناشی از حمل و نقل و یا ایراد در محصول، مشکل را نهایتاً تا ۴۸ ساعت کاری به پشتیبانی لینورا اطلاع دهید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما و عدم اطلاع به مجموعه طی مدت زمان تعیین شده، به منزله تایید سلامت فیزیکی کالا خواهد بود.

تحویل سفارش در اماکن عمومی، مثل کافه، رستوران، هتل و مانند این‌ها امکان‌پذیر نیست و آدرس تحویل باید دقیق و قابل استناد باشد.