راهنمای انتخاب بهترین رنگ سیسمونی نوزاد سال 1403

راهنمای انتخاب بهترین رنگ سیسمونی نوزاد

راهنمای انتخاب بهترین رنگ سیسمونی نوزاد سال 1403

5
(39)

یکی از مواردی که هنگام خرید سیسمونی ذهن والدین بخصوص مادرها را به خود مشغول می‌کند، انتخاب رنگ سیسمونی است. انتخاب رنگ برای سیسمونی بسیار اهمیت دارد. چرا که می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر روان، خلق‌وخو و حتی سلامت جسمانی کودک شما بگذارد. از طرفی با انتخاب رنگ سیسمونی مناسب، زیبایی دکوراسیون اتاق نوزاد شما دوچندان می‌شود. اما چطور می‌شود بهترین رنگ سیسمونی را انتخاب کرد؟

لازم نیست که حتماً یک طراح دکوراسیون باشید تا بتوانید بهترین رنگ سیسمونی را برای دکوراسیون اتاق کودک خود انتخاب کنید. فقط کافی است با ویژگی‌های رنگ‌ها آشنا شوید و بدانید هرکدام چه تاثیری بر روحیه کودک شما می‌گذارد. در ادامه این مقاله ما هر چیزی که نیاز است در مورد رنگ‌های سیسمونی بدانید را به شما می‌گوییم و همچنین بهترین و جدیدترین رنگ‌های سیسمونی را نیز به شما معرفی می‌کنیم.

راهنمای مطالعه مقاله
انتخاب رنگ سیسمونی نوزاد
انتخاب رنگ سیسمونی نوزاد
نحوه انتخاب رنگ سیسمونی مناسب
نحوه انتخاب رنگ سیسمونی مناسب

نحوه انتخاب بهترین رنگ برای سیسمونی

برای انتخاب بهترین رنگ سیسمونی باید موارد مختلفی را در نظر بگیرید تا با گذر زمان از چیدمان سیسمونی پشیمان نشوید. مهم‌ترین نکته در انتخاب رنگ سیسمونی، توجه به تاثیر رنگ بر روحیه کودک و محیط اتاق است که بسیار اهمیت دارد. مثلاً یک رنگ مانند قرمز پر از انرژی و هیجان است و رنگی مانند آبی پر از آرامش و تسکین‌دهنده خواهد بود. به همین خاطر شناخت رنگ‌ها به شما کمک می‌کند که بهترین انتخاب را داشته باشید.

چرا از لینورا سیسمونی بخریم؟

مورد دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، جنسیت نوزاد شماست. اگر قصد دارید رنگ سیسمونی نوزادتان را قبل از جشن تعیین جنسیت انتخاب کنید، باید حواستان باشد که به سراغ رنگ‌هایی مثل آبی و یا صورتی که مختص جنسیت خاصی هستند نروید. چرا که ممکن است رنگ اشتباهی را برای سیسمونی انتخاب کنید که با جنسیت نوزادتان مطابقت ندارد. در ادامه بیشتر در مورد این موضوع توضیح خواهیم داد.

ترکیب رنگ‌های ملایم و روشن در سیسمونی نوزاد همیشه جذاب و دوست‌داشتنی است.

رنگ سیسمونی نوزاد پسر
رنگ سیسمونی نوزاد پسر
بهترین رنگ سیسمونی پسرانه
بهترین رنگ سیسمونی پسرانه

رنگ سیسمونی پسرانه

وقتی صحبت از سیسمونی نوزاد پسر می‌شود، رنگ آبی اولین رنگ سیسمونی است که به ذهن والدین می‌رسد. البته که ترکیب رنگ آبی با رنگ‌های خنثی مانند طوسی و سفید بسیار جذاب است ولی رنگ سیسمونی پسرانه صرفاً در رنگ آبی خلاصه نمی‌شود. شما می‌توانید از رنگ‌هایی مانند طوسی، بژ، کرم، سفید، زرد، نارنجی، قهوه‌ای و سبز نیز در سیسمونی پسر خود استفاده کنید.

رنگ سیسمونی نوزاد دختر
رنگ سیسمونی نوزاد دختر
بهترین رنگ سیسمونی دخترانه
بهترین رنگ سیسمونی دخترانه

رنگ سیسمونی دخترانه

اولین رنگی که معمولاً برای سیسمونی نوزاد دختر به آن فکر می‌شود رنگ صورتی است. البته که رنگ صورتی بخوبی می‌تواند حس دخترانه را به کودک شما منتقل کند، اما برای انتخاب رنگ سیسمونی دخترانه خود را محدود به این رنگ نکنید. ترکیبی از رنگ‌هایی مانند بنفش، یاسی، سفید، طوسی، بژ، کرم، زرد، نارنجی و سبز را نیز می‌توانید در سیسمونی دختر خود بکار ببرید.

رنگ مشترک سیسمونی دختر و پسر
رنگ مشترک سیسمونی دختر و پسر
رنگ مناسب سیسمونی پسر و دختر
رنگ مناسب سیسمونی پسر و دختر

رنگ مشترک سیسمونی دختر و پسر

یکی از مواردی که این روزها بسیار از آن استقبال می‌شود، رنگ مشترک سیسمونی دختر و پسر است. زیرا بسیاری از والدین، پیش از تعیین جنسیت نوزادشان خرید سیسمونی را شروع می‌کنند و به همین دلیل به سراغ رنگ‌های مشترک بین دختر و پسر و رنگ‌های خنثی می‌روند. همچنین برخی از والدین ترجیح می‌دهند یک رنگ مشترک برای سیسمونی انتخاب کنند تا شاید بتوانند برای فرزند دوم نیز از همان لوازم مجدداً استفاده ببرند.

رنگ‌های مشترک بین دختر و پسر شامل طوسی، زرد، کرم، بژ، نارنجی، سفید، قهوه‌ای، سبز و یا ترکیبی از تناژهای متفاوت این رنگ‌ها می‌شود.

انتخاب رنگ سیسمونی از نظر روانشناسی
انتخاب رنگ سیسمونی از نظر روانشناسی
روانشناسی رنگ‌های سیسمونی نوزاد
روانشناسی رنگ‌های سیسمونی نوزاد

انتخاب رنگ سیسمونی از نظر روانشناسی

رنگ‌های مختلف می‌توانند اثرات متفاوتی بر روحیه، ذهن و بدن کودک شما داشته باشند. اگر نمی‌دانید رنگ سیسمونی مورد علاقه شما چه تاثیری روی محیط می‌گذارد، پیشنهاد می‌کنیم ادامه مطلب را حتماً بخوانید تا با فواید و مضرات رنگ‌ها بطور خلاصه آشنا شوید.

رنگ‌های گرم برای سیسمونی
رنگ‌های گرم برای سیسمونی
روانشناسی رنگ‌های گرم سیسمونی
روانشناسی رنگ‌های گرم سیسمونی

رنگ‌های گرم در سیسمونی

بطور کلی رنگ‌های گرم در سیسمونی باعث ایجاد شادی و راحتی می‌شوند و یک فضای باز، بزرگ و صمیمی ایجاد می‌کنند. تناژ پررنگ قرمز، نارنجی و زرد می‌تواند ذهن را تحریک کند و باعث افزایش انرژی در بدن شود. شاید این ویژگی برای رشد کودک شما مفید باشد ولی این انرژی بیش از حد ممکن است خواب شبانه را از شما و کودکتان بگیرد. بنابراین بهتر است از رنگ‌های گرم در سیسمونی نوزاد کاملاً متعادل استفاده شود.

مثلاً بجای اینکه کل اتاق را با رنگ قرمز پررنگ و یا زرد روشن رنگ‌آمیزی کنید، می‌توانید فقط یک سمت دیوار را رنگ بزنید و با چند اکسسوری آن را تکمیل کنید. همچنین می‌توانید رنگ‌های گرم را با رنگ‌های سردتر ترکیب کنید تا اثرات منفی آن‌ها کاهش پیدا کند.

بهترین برندهای سیسمونی در لینورا

رنگ‌های سرد برای سیسمونی
رنگ‌های سرد برای سیسمونی
روانشناسی رنگ‌های سرد سیسمونی
روانشناسی رنگ‌های سرد سیسمونی

رنگ‌های سرد در سیسمونی

رنگ‌های سرد در سیسمونی اثر آرامش‌بخشی دارند و می‌توانند اتاق کودک شما را بزرگ و آرام جلوه دهند. رنگ‌های سرد علی‌رغم طبیعت تسکین‌دهنده‌ای که دارند، جذابیت خاصی ایجاد نمی‌کنند و اگر خیلی تیره باشند ممکن است باعث افسردگی نیز شوند. به همین منظور بهتر است آن‌ها را با رنگ‌های خنثی ترکیب کرده و به کمک لوازم و اکسسوری‌های رنگی فضای متعادل‌تری ایجاد کنید.

جدیدترین رنگ‌های سیسمونی
جدیدترین رنگ‌های سیسمونی
رنگ‌های ترند سیسمونی نوزاد
رنگ‌های ترند سیسمونی نوزاد

جدیدترین رنگ سیسمونی نوزاد

شناخت جدیدترین رنگ سیسمونی نوزاد به شما کمک می‌کند که متناسب با مد روز و ترندها در دنیا پیش بروید و بروزترین دکوراسیون سیسمونی را برای کودکتان تهیه کنید. رنگ‌های سیسمونی که ما در ادامه به شما معرفی می‌کنیم، جزو جدیدترین رنگ سیسمونی پیشنهادی شرکت‌های Pantone و Sherwin Williams و همچنین Benjamin Moore می‌باشد که بهترین الگوهای انتخاب رنگ و تعیین‌کننده رنگ سال نیز هستند.

رنگ هلویی در سیسمونی
رنگ هلویی در سیسمونی

رنگ هلویی برای سیسمونی

رنگ هلویی در سیسمونی اتاق کودک پیشنهاد متخصص پیشرو در این صنعت یعنی Pantone است. رنگ Peach Fuzz یا همان هلویی، فضای اتاق را گرم و آرامش‌بخش می‌کند و برای کسانی که علاقه زیادی به رنگ‌های روشن و انرژی‌بخش دارند، گزینه بسیار مناسبی است.

رنگ طوسی سربی در سیسمونی نوزاد
رنگ طوسی سربی در سیسمونی نوزاد

رنگ طوسی سربی برای سیسمونی

رنگ طوسی سربی پیشنهاد یکی دیگر از گروه‌های سرشناس و مرتبط بنام Sherwin Williams است. رنگ Upward که ترکیبی از رنگ آبی و طوسی است، محیط اتاق کودک را خنک و آرامش‌بخش می‌سازد. اگر به سبک ساده و رنگ‌های سنتی علاقه‌مندید، این رنگ گزینه بسیار خوبی برای شماست.

رنگ آبی بنفش در سیسمونی نوزاد
رنگ سرمه‌ای در سیسمونی نوزاد

رنگ سرمه‌ای برای سیسمونی

رنگ سرمه‌ای ترکیبی مجلل و زیبا از رنگ بنفش و آبی برای سیسمونی است که مجموعه Benjamin Moore آن را پیشنهاد می‌کند. رنگ Blue Nova یا همان سرمه‌ای، در طول روز طیفی از رنگ‌ها را به خود می‌گیرد. مثلاً در نور عصر تقریباً خاکستری بنظر می‌رسد و در فضاهای آفتابی بیشتر رنگ دریایی جذابی دارد. اگر بدنبال یک رنگ سیسمونی بی‌جنسیت هستید و ترکیب رنگ‌های تیره را می‌پسندید، به این رنگ فکر کنید.

رنگ سبز آبی در سیسمونی نوزاد
رنگ سبز آبی در سیسمونی نوزاد

رنگ سبز آبی برای سیسمونی

رنگ سبز آبی در سیسمونی را Valspar پیشنهاد می‌دهد. رنگ Renew Blue که ترکیبی از آبی متاثر از رنگ سبز است، یک فضای آرام را در اتاق خواب نوزاد شما فراهم می‌کند. اگر از رنگ‌های تکراری خسته‌اید و می‌خواهید ترکیب رنگ سیسمونی متفاوتی را تجربه کنید، این رنگ بهترین انتخاب است.

رنگ خاکستری در سیسمونی نوزاد
رنگ خاکستری در سیسمونی نوزاد

رنگ خاکستری برای سیسمونی

رنگ خاکستری در سیسمونی نوزاد پیشنهاد مجموعه Behr است. رنگ Cracked Pepper یا همان خاکستری جزو ترکیب رنگ‌های ترند در دکوراسیون خانه است. البته شاید چنین رنگی سلیقه شما برای اتاق نوزاد نباشد، ولی ترکیب آن با رنگ‌های ملایم و روشن بسیار جذاب می‌شود.

بهترین رنگ سیسمونی نوزاد
بهترین رنگ سیسمونی نوزاد
پرطرفدارترین رنگ سیسمونی
پرطرفدارترین رنگ سیسمونی

پرطرفدارترین و بهترین رنگ سیسمونی

بعضی از رنگ‌ها جزو پرطرفدارترین و بهترین رنگ‌های سیسمونی به شمار می‌روند، که والدین زیادی برای دکوراسیون اتاق کودک خود از آن‌ها استفاده می‌کنند. اما لازم است قبل از انتخاب بدانید که هر رنگ سیسمونی چه تاثیری بر محیط و روحیه کودک شما می‌گذارد، تا انتخاب بهتری داشته باشید. بطور کلی بهترین رنگ‌های سیسمونی شامل آبی، صورتی، سفید، طوسی، بنفش یا یاسی، بژ، زرد، نارنجی، سبز و یا ترکیبی از این رنگ‌ها است. در ادامه هرکدام از این موارد را از نظر روانشناسی رنگ بررسی می‌کنیم.

رنگ طوسی در سیسمونی نوزاد
رنگ طوسی در سیسمونی نوزاد

رنگ طوسی برای سیسمونی

رنگ طوسی در سیسمونی برقرارکننده تعادل است. این رنگ می‌تواند آرامش را برای کودک شما به ارمغان بیاورد. برخی معتقدند که رنگ طوسی کسل‌کننده و دلگیر است و برخی دیگر این رنگ را الهام‌بخش می‌دانند. البته که رنگ طوسی خود به تنهایی توجهی را جلب نمی‌کند، در واقع این رنگ باعث دیده شدن بیشتر رنگ‌های دیگر می‌شود و از شفافیت و شلوغی آن‌ها کم می‌کند تا محیط متعادل و آرام باشد.

رنگ بژ در سیسمونی نوزاد
رنگ بژ در سیسمونی نوزاد

رنگ بژ برای سیسمونی

رنگ بژ در سیسمونی یکی از رنگ‌های خنثی است که طبیعت آرام و زیبایی دارد. این رنگ بخوبی با عناصر دیگر هماهنگ می‌شود و باعث تعادل بصری می‌شود. رنگ بژ گزینه مناسبی برای استفاده در زمینه اصلی است چرا که بخوبی با رنگ‌های دیگر ترکیب می‌شود و در کنار هرکدام می‌تواند ویژگی‌های آن رنگ را بیشتر نمایان کند. البته که این رنگ تناژهای بسیار زیادی دارد و خود به تنهایی نیز می‌تواند زیبا بنظر برسد.

رنگ آبی در سیسمونی نوزاد
رنگ آبی در سیسمونی نوزاد

رنگ آبی برای سیسمونی

استفاده از رنگ آبی در سیسمونی نوزاد، احساس اضطراب و پرخاشگری را کاهش می‌دهد و باعث آرامش هرچه بیشتر کودک شما می‌شود. کودکانی که مشکل خواب دارند یا کج‌خلقی می‌کنند، ممکن است با وقت گذراندن در یک محیط به رنگ آبی کمتر بهانه بگیرند و آرام‌تر شوند. استفاده از رنگ آبی در سیسمونی، از نظر فیزیکی بدن را خنک می‌‌کند و باعث طراوت مکان‌های گرم و مرطوب می‌شود.

رنگ صورتی در سیسمونی نوزاد
رنگ صورتی در سیسمونی نوزاد

رنگ صورتی برای سیسمونی

رنگ صورتی در سیسمونی مورد علاقه تمامی دختربچه‌ها در دنیاست و حس زنانگی و همدلی را برمی‌انگیزد و فضایی آرام ایجاد می‌کند. با این حال، با وجود اثر آرامش‌بخش اولیه، صورتی می‌تواند به مرور زمان تحریک‌کننده شود. شاید کودک شما امروز این رنگ را بسیار دوست داشته باشد، ولی ممکن است در آینده آن را نپذیرد و رنگ دیگری را ترجیح دهد.

رنگ سفید در سیسمونی نوزاد
رنگ سفید در سیسمونی نوزاد

رنگ سفید برای سیسمونی

رنگ سفید در سیسمونی جزو پرکاربردترین رنگ‌ها به شمار می‌رود. این رنگ خنثی براحتی با تمامی رنگ‌ها ترکیب می‌شود و رنگ مشترک سیسمونی دختر و پسر است. همچنین با توجه به اینکه بهداشت کودک بسیار اهمیت دارد، کثیفی در رنگ سفید زودتر نمایان می‌شود؛ به همین خاطر است که توصیه می‌شود لباس‌های نوزاد را از بین رنگ‌های روشن و یا سفید انتخاب کنید.

رنگ قرمز در سیسمونی نوزاد
رنگ قرمز در سیسمونی نوزاد

رنگ قرمز برای سیسمونی

رنگ قرمز در سیسمونی نوزاد پر از انرژی و احساس است و ضربان قلب، فشار خون و تنفس را افزایش می‌دهد. مطالعات نشان می‌دهد رنگ قرمز توانایی ورزشی و حرکتی را نیز بهبود می‌بخشد. با این حال رنگ قرمز ممکن است باعث بهم ریختن تمرکز، پرخاشگری و حتی سردرد کودک شما نیز شود. ترجیح همیشه بر این است رنگ قرمز کاملاً محدود استفاده شود.

رنگ زرد در سیسمونی نوزاد
رنگ زرد در سیسمونی نوزاد

رنگ زرد برای سیسمونی

رنگ زرد در سیسمونی باعث شادی و انگیزه فراوان می‌شود. تناژ ملایمی از رنگ زرد می‌تواند تمرکز را افزایش دهد، در حالی که سایه‌های روشن‌تر می‌توانند حافظه را تحریک کنند و حتی برخی ادعا دارند متابولیسم را افزایش می‌دهند. البته که استفاده بیش از حد از رنگ زرد ممکن است تاثیر معکوسی داشته باشد و باعث افزایش میزان خشم و ناامیدی کودک شما شود.

رنگ نارنجی در سیسمونی نوزاد
رنگ نارنجی در سیسمونی نوزاد

رنگ نارنجی برای سیسمونی

رنگ نارنجی در سیسمونی نوزاد حسی دوستانه و پرانرژی دارد و همگی ویژگی‌های مثبت رنگ قرمز و زرد را به ارث برده است. رنگ نارنجی ماهیت اجتماعی مشخصی دارد، که در واقع الهام‌بخش ارتباطات بین‌فردی است و به مردم آرامش می‌دهد. مانند رنگ زرد، نارنجی نیز در صورت استفاده بیش از حد می‌تواند تحریک‌کننده باشد، بنابراین از سایه‌های پررنگ آن استفاده کنید.

رنگ بنفش در سیسمونی نوزاد
رنگ بنفش در سیسمونی نوزاد

رنگ بنفش برای سیسمونی

رنگ بنفش در سیسمونی، ثبات رنگ آبی و انرژی رنگ قرمز را دارد و وابسته به میزان تناژ، ویژگی‌های هرکدام را به خود می‌گیرد. رنگ بنفش همچنین می‌تواند حس تجملی داشته باشد و با ثروت و سلطنت همراه است. معمولاً کودکان دختر با این رنگ ارتباط بسیار خوبی برقرار می‌کنند.

رنگ سبز در سیسمونی نوزاد
رنگ سبز در سیسمونی نوزاد

رنگ سبز برای سیسمونی

رنگ سبز در سیسمونی برگرفته از طبیعت است و در نتیجه باعث احساس آرامش می‌شود. رنگ سبز اثر تسکین‌دهنده‌ای بر بدن و ذهن دارد و اضطراب را کاهش می‌دهد. قرار گرفتن در معرض رنگ سبز حتی ممکن است توانایی خواندن را نیز افزایش دهد. یک مطالعه نشان داده که با گذاشتن یک صفحه سبز شفاف در بالای متن، دانش‌آموزان می‌توانند سرعت خواندن و درک مطلب خود را بهبود بخشند.

خرید لوازم با رنگ سیسمونی دلخواه
خرید لوازم با رنگ سیسمونی دلخواه
وسایل سیسمونی با رنگ مورد نظر
وسایل سیسمونی با رنگ مورد نظر

راهنمای خرید سیسمونی با رنگ دلخواه

اگر قصد خرید لوازم با رنگ سیسمونی دلخواهتان را دارید، پیشنهاد می‌کنیم قبل از هرکاری ابتدا یک لیست سیسمونی نوزاد آماده کنید، سپس هرکدام از وسایل مدنظرتان را در سایت لینورا جستجو کنید تا براحتی بتوانید از قیمت و رنگ‌بندی موجود آن‌ها باخبر شوید.

لینورا یک فروشگاه اینترنتی سیسمونی است که شما می‌توانید تمامی لوازم سیسمونی نوزادتان با رنگ مدنظر خود را براحتی و بصورت آنلاین داخل سایت سفارش دهید. تمامی محصولات در لینورا دارای ضمانت اصالت هستند و برای اطمینان خاطر بیشتر شما تا ۷ روز ضمانت بازگشت دارند. ما همچنین شرایط ارسال رایگان و سریع به سراسر کشور هم داریم و تلاش می‌کنیم تا بتوانیم خرید سیسمونی را برای شما لذت‌بخش‌تر کنیم.

منابع:
پرسش‌های پرتکرار

این روزها رنگ‌های خنثی و نود مانند طوسی، بژ و کرم جزو پرطرفدارترین و بهترین رنگ‌های سیسمونی نوزاد به شمار می‌روند. اما همچنان ترکیب رنگ‌های آبی، صورتی، سفید، بنفش، زرد، نارنجی، سبز و… جزو انتخاب‌های والدین هستند.

رنگ‌های مشترک بین دختر و پسر شامل طوسی، زرد، کرم، بژ، نارنجی، سفید، قهوه‌ای، سبز و یا ترکیبی از تناژهای متفاوت این رنگ‌ها می‌شود.

جدیدترین رنگ‌های سیسمونی شامل هلویی، طوسی سربی، سرمه‌ای، سبز آبی و خاکستری می‌شود که این روزها بسیار مورد استقبال قرار گرفته‌اند و به اصطلاح ترند شده‌اند.

بنظرت این مقاله چطور بود؟

(با ستاره‌ها به ما امتیاز بده)

میانگین امتیاز: 5 / 5. تعداد رای‌ها: 39

اولین نفری باش که به ما امتیاز میده!

نظرات (28)

سهیلا

ممنون که رنگ‌های سیسمونی رو با جزئیات توضیح دادین

  پشتیبانی لینورا

  سهیلاجان سلام! خوشحالیم که تونستیم در انتخاب رنگ سیسمونی راهنماییت کنیم.

سپیده

ممنونم که کامل در مورد انتخاب رنگ سیسمونی توضیح دادین باعث شدین من یه مقدار بیشتر به این موضوع اهمیت بدم

  پشتیبانی لینورا

  سپیده‌جان سلام! باعث خوشحالیه ماست که تونستیم تو انتخاب رنگ سیسمونی بهت کمک کنیم.

مینا

ممنونم بابت معرفی رنگ‌ها. بنظر من رنگ بژ برای سیسمونی خیلی قشنگه

  پشتیبانی لینورا

  میناجان سلام! باهات موافقیم، رنگ بژ یکی از رنگ‌های پرطرفدار و ملایم سیسمونیه.

سمیه

سفید ازون رنگ های سیسمونی که با همه رنگ ها خوب میشه 😍

  پشتیبانی لینورا

  سمیه‌جان سلام! باهات موافقیم. ترکیب رنگ سفید با بقیه رنگ‌های سیسمونی واقعاً جذابه و دوست‌داشتنیه.

الهام

انقدر تنوع رنگ سیسمونی زیاده آدم نمیدونه چه رنگی رو انتخاب کنه 😭

  پشتیبانی لینورا

  الهام‌جان سلام! نگران نباش، با کمی مطالعه در مورد ترکیب رنگ سیسمونی می‌تونی بهترین رنگ رو انتخاب کنی 😇

الناز

شما خودتون چه رنگ سیسمونی رو پیشنهاد میدین؟

  پشتیبانی لینورا

  النازجان سلام! انتخاب رنگ سیسمونی ارتباط مستقیمی با سلیقه خودت داره ولی پیشنهاد می‌کنیم از ترکیب رنگ‌های روشن برای اتاق کوچولوت استفاده کنی که باعث آرامش بیشترش میشه.

شقایق

ای کاش ترکیب رنگ سیسمونی رو هم میذاشتید که چه رنگهایی باهم دیگه خوب میشن

  پشتیبانی لینورا

  شقایق‌جان سلام! ترکیب‌های رنگ سیسمونی کاملاً سلیقه‌ای هستن ولی بهتره از رنگ‌های خثنی و یا نود به عنوان رنگ مکمل استفاده کنی تا تعادل در دکوراسیون اتاق حفظ بشه.

سونیا

من برای رنگ سیسمونی ترکیب رنگ سفید و کرم رو خیلی دوست دارم واقعاً ملایم و خوبه 😍

  پشتیبانی لینورا

  سونیاجان سلام! باهات موافقیم. رنگ‌های روشن برای سیسمونی نوزاد جذابیت بیشتری دارن 👌🏻

نیلوفر

انتخاب رنگ سیسمونی واقعاً سخته آخه همه رنگهای وسایل بچه قشنگه و آدم نمیدونه کدوم رو انتخاب کنه 😍

  پشتیبانی لینورا

  نیلوفرجان سلام! باهات موافقیم، انتخاب رنگ سیسمونی بخاطر تنوع و زیبایی که دارن واقعاً کار ساده‌ای نیست 😊

ثریا

من برای انتخاب رنگ سیسمونی اصلاً به روانشناسی رنگ فکر نکرده بودم. ممنونم بابت مطلب خوبتون باعث شد یکم بیشتر در مورد رنگ سیسمونی پسرم فکر کنم

  پشتیبانی لینورا

  ثریاجان سلام! امیدواریم بهترین رنگ سیسمونی رو برای پسر کوچولوت انتخاب کنی

مهدیه

رنگ سیسمونی هلویی که از پنتن گذاشتید رو خیلی دوست داشتم خیلی گرم و خوبه ممنون 😍

  پشتیبانی لینورا

  مهدیه‌جان سلام! خیلی خوشحالیم که تونستیم تو انتخاب رنگ سیسمونی دلخواهت بهت کمک کنیم 😇

سارا

من برای رنگ سیسمونی میخواستم از صورتی استفاده کنم ولی همونطور که شما نوشتید احساس میکنم دخترم یکم بزرگ شه دیگه این رنگ رو دوست نداشته باشه

  پشتیبانی لینورا

  ساراجان سلام! برای اینکه کوچولوت از رنگ صورتی زده نشه می‌تونی اون رو با رنگ‌های سیسمونی خنثی ترکیب کنی تا متعادل‌تر باشه.

مهسا

من خیلی دنبال یه رنگ سیسمونی جدید بودم مرسی که رنگهای ترند سیسمونی رو معرفی کردین 😍

  پشتیبانی لینورا

  مهساجان سلام! امیدواریم که تونسته باشی رنگ سیسمونی دلخواهت رو پیدا کنی 😇

فریبا

بنظرم رنگ بژ بهترین رنگ سیسمونی نوزاده و خیلی خوب با رنگهای دیگه ترکیب میشه

  پشتیبانی لینورا

  فریباجان سلام! باهات موافقیم. رنگ‌های نود و خنثی در سیسمونی واقعاً جذاب هستن.