20 مدل بهترین صندلی ماشین کودک + لیست قیمت

20 مدل بهترین صندلی ماشین کودک + لیست قیمت

20 مدل بهترین صندلی ماشین کودک + لیست قیمت

5
(38)

صندلی ماشین کودک، تنها راه ایمن برای بیرون رفتن با خودرو به همراه کودک است. اما انتخاب بهترین صندلی ماشین کودک از میان مدل‌های متنوع در بازار ممکن است کمی دشوار باشد و باعث سردرگمی شما شود. البته نیازی به نگرانی نیست، چرا که ما در این مقاله قصد داریم چند مدل از بهترین صندلی ماشین کودک در بازار را به شما معرفی کنیم تا انتخاب برایتان آسان‌تر شود. شما همچنین می‌توانید قیمت این مدل‌ها و دیگر انواع صندلی ماشین کودک از بهترین برندهای صندلی ماشین دنیا را در لینورا ببینید و با مناسب‌ترین قیمت سفارش دهید.

راهنمای مطالعه مقاله
بهترین مدل‌های صندلی ماشین کودک
بهترین مدل‌های صندلی ماشین کودک
ویژگی بهترین صندلی ماشین کودک
ویژگی بهترین صندلی ماشین کودک

ویژگی‌های بهترین صندلی ماشین کودک

قبل از هر چیزی باید بدانید ویژگی‌های بهترین صندلی ماشین کودک چیست، تا بتوانید در زمان انتخاب صندلی ماشین برای کودکتان به آن ویژگی‌ها توجه کنید. البته اگر هیچ اطلاعاتی درباره صندلی ماشین کودک ندارید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله راهنمای خرید صندلی ماشین کودک را مطالعه کنید. ما در این مطلب هر چیزی که برای خرید صندلی ماشین مناسب لازم است بدانید را به شما گفته‌ایم. در ادامه قصد داریم خیلی مختصر به مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین صندلی ماشین کودک اشاره کنیم و به سراغ معرفی بهترین مدل‌های صندلی ماشین بازار برویم.

چرا از لینورا سیسمونی بخریم؟

بهترین صندلی ماشین کودک، باید بیشترین راحتی و ایمنی را برای کودک شما فراهم کند.

یک صندلی ماشین خوب باید ویژگی‌های مختلفی داشته باشد که به ۶ تا از مهم‌ترین موارد اشاره کردیم:

۱- متناسب با سن و وزن کودک یا نوزاد شما باشد
۲- پدهای نرم و ضد تعریق داشته باشد تا باعث خستگی نشود
۳- نصب و استفاده از آن ساده و بی‌دردسر باشد
۴- قابلیت تنظیم تکیه‌گاه و پشتی سر محافظ داشته باشد
۵- استانداردهای ایمنی معتبر را رعایت کرده باشد
۶- امکان جداسازی روکش برای شستشو داشته باشد

اگر به دنبال این هستید که بتوانید بهترین صندلی ماشین کودک را انتخاب کنید، لازم است حتماً موارد بالا را در زمان خرید در نظر بگیرید. بخصوص در مورد استانداردهای ایمنی، بهتر است درباره برند و مدل‌هایی که مدنظر دارید تحقیق کنید و کاملاً مطمئن شوید که تست تصادف و تاییدیه استاندارد معتبر مانند FMVSS 213 آمریکا و ECE R44/04 یا R129 اروپا داشته باشند، تا خیالتان از بابت ایمنی کودکتان راحت باشد.

بهترین مارک صندلی ماشین کودک
بهترین مارک صندلی ماشین کودک
بهترین برند صندلی خودرو کودک
بهترین برند صندلی خودرو کودک

بهترین مارک صندلی ماشین کودک

از جمله بهترین برندهای صندلی ماشین کودک، می‌توان به گراکو (Graco)، چیکو (Chicco)، مکسی کوزی (Maxi Cosi)، نونا (Nuna)، بریتکس (Britax)، جویی (Joie)، کیکابو (Kikkaboo)، سایبکس (Cybex)، پگ پرگو (Peg Perego) و جیکل (Jikel) اشاره کرد. لینورا نمایندگی بعضی از این برندها مانند گراکو است که شما می‌توانید قیمت صندلی ماشین‌ کودک دلخواهتان را براحتی در سایت پیدا کرده و بصورت آنلاین از لینورا سفارش دهید.

لوگو برند گراکو
گراکو
لوگو برند چیکو
چیکو
لوگو برند مکسی کوزی
مکسی کوزی
لوگو برند نونا
نونا
لوگو برند بریتکس
بریتکس
لوگو برند جویی
جویی
لوگو برند کیکابو
کیکابو
لوگو برند سایبکس
سایبکس
لوگو برند پگ پرگو
پگ پرگو
لوگو برند جیکل
جیکل
بهترین صندلی ماشین کودک
بهترین صندلی ماشین کودک
بهترین صندلی خودرو کودک
بهترین صندلی خودرو کودک

معرفی بهترین صندلی ماشین کودک

ما یک لیست از بهترین مدل‌های صندلی ماشین کودک خارجی در بازار ایران را برای شما آماده کرده‌ایم که می‌توانید قیمت و اطلاعات بیشتر این صندلی ماشین‌ها را داخل لینورا ببینید و مدل و برند دلخواهتان را انتخاب کنید. البته که شما محدود به انتخاب از میان این مدل‌ها نیستید و داخل سایت لینورا می‌توانید انواع صندلی ماشین کودک از بهترین برندهای دنیا را ببینید و براحتی سفارش دهید.

بهترین صندلی ماشین‌های گراکو

۱- صندلی ماشین گراکو Graco مدل 4Ever Extend2Fit

صندلی ماشین گراکو Graco مدل 4Ever Extend2Fit Clove

یکی از بهترین صندلی ماشین‌های کودک در دنیا، صندلی ماشین گراکو مدل 4Ever Extend2Fit است. تکیه‌گاه یا نشیمن صندلی ماشین 4Ever Extend2Fit گراکو در ۶ حالت مختلف و پشتی یا تکیه‌گاه سر نیز در ۱۰ حالت مختلف قابل تنظیم است. صندلی ماشین 4Ever گراکو امکان تبدیل به بوستر صندلی کودک نیز دارد و برای نصب راحت می‌توانید از سیستم ایزوفیکس یا InRight LATCH آن استفاده کنید.

این صندلی ماشین ترکیبی از سخت‌ترین تست‌های تصادف با نام Protect Plus گراکو را گذرانده است و استاندارد تست تصادف آمریکا (NHTSA) را دارد که خیال شما را از بابت ایمنی کودکتان در زمان رانندگی راحت می‌کند.

بهترین صندلی ماشین‌های گراکو

۲- صندلی ماشین گراکو Graco مدل 4Ever TrueShield

صندلی ماشین گراکو Graco مدل 4Ever 4 in 1 TrueShield مشکی طوسی

بهترین برندهای سیسمونی در لینورا

یکی از بهترین صندلی ماشین‌های کودک در دنیا، صندلی ماشین گراکو مدل 4Ever TrueShield است. تکیه‌گاه یا نشیمن صندلی ماشین 4Ever 4in1 TrueShield گراکو در ۶ حالت مختلف و پشتی یا تکیه‌گاه سر نیز در ۱۰ حالت مختلف قابل تنظیم است. صندلی ماشین 4Ever گراکو امکان تبدیل به بوستر صندلی کودک نیز دارد و برای نصب راحت می‌توانید از سیستم ایزوفیکس یا InRight LATCH آن استفاده کنید.

این مدل صندلی ماشین گراکو مجهز به سیستم حفاظت پیشرفته TrueShield است و ترکیبی از سخت‌ترین تست‌های تصادف را گذرانده است. همچنین استاندارد تست تصادف آمریکا (NHTSA) را دارد، که ایمنی کودک شما را کاملاً تضمین می‌کند.

بهترین صندلی ماشین‌های گراکو

۳- صندلی ماشین گراکو Graco مدل 4Ever DLX 4in1

صندلی ماشین گراکو Graco مدل 4Ever DLX 4-in-1 مشکی سفید

یکی دیگر از بهترین مدل‌های صندلی ماشین کودک، صندلی ماشین گراکو مدل 4Ever DLX است. تکیه‌گاه یا نشیمن صندلی ماشین 4Ever DLX 4in1 گراکو در ۶ حالت مختلف و پشتی یا تکیه‌گاه سر نیز در ۱۰ حالت مختلف قابل تنظیم است. صندلی ماشین 4Ever گراکو امکان تبدیل به بوستر صندلی با پشتی و بدون پشتی دارد و برای نصب راحت آن می‌توانید از سیستم ایزوفیکس یا InRight LATCH استفاده کنید.

این صندلی ماشین ترکیبی از سخت‌ترین تست‌های تصادف با نام Protect Plus گراکو را گذرانده است و استاندارد تست تصادف آمریکا (NHTSA) را دارد که خیال شما را از بابت ایمنی کودکتان در زمان رانندگی راحت می‌کند.

بهترین صندلی ماشین‌های مکسی کوزی

۴- صندلی ماشین مکسی کوزی Maxi Cosi مدل Magellan

صندلی ماشین مکسی کوزی Maxi Cosi مدل Magellan LiftFit رنگ مشکی

یکی از بهترین صندلی ماشین‌های کودک اروپایی، صندلی ماشین مکسی کوزی مدل Magellan LiftFit است. تکیه‌گاه یا نشیمن صندلی ماشین Magellan LiftFit مکسی کوزی در ۷ حالت مختلف و پشتی یا تکیه‌گاه سر نیز در ۱۴ حالت مختلف قابل تنظیم است که خود صندلی ماشین را هم می‌توانید در ۳ ارتفاع متناسب با پشتی سر قرار دهید. از دیگر ویژگی‌های مهم صندلی ماشین مکسی کوزی مدل Magellan LiftFit، می‌توان به سیستم ایزوفیکس یا Rigid LATCH اشاره کرد که نصب و استفاده از آن را برای والدین راحت و دلنشین می‌کند.

این صندلی ماشین استاندارد تست تصادف آمریکا (NHTSA) را دارد که ایمنی کودک شما را کاملاً تضمین می‌کند.

بهترین صندلی ماشین‌های نونا

۵- صندلی ماشین نونا Nuna مدل Rava

صندلی ماشین کودک نونا Nuna مدل Rava رنگ طوسی روشن

یکی از بهترین صندلی ماشین‌های کودک اروپایی، صندلی ماشین نونا مدل Rava است. تکیه‌گاه یا نشیمن صندلی ماشین Rava نونا در چند حالت مختلف و پشتی یا تکیه‌گاه سر نیز در ۱۰ حالت مختلف قابل تنظیم است که زیرپایی صندلی ماشین را هم می‌توانید در موقعیت متناسب با قد کودک تغییر دهید. از دیگر ویژگی‌های مهم صندلی ماشین نونا مدل Rava، می‌توان به پنل‌های تهویه برای عبور جریان هوا و فناوری پیشرفته Simply اشاره کرد که نصب و استفاده از آن را برای والدین و کودک راحت و دلنشین می‌کند.

این صندلی ماشین دارای گواهینامه FAA است که استفاده از آن در هواپیما نیز امکان‌پذیر خواهد بود.

بهترین صندلی ماشین‌های چیکو

۶- صندلی ماشین چیکو Chicco مدل OneFit ClearTex

صندلی ماشین چیکو Chicco مدل OneFit ClearTex رنگ مشکی

از بهترین مدل‌های صندلی ماشین چیکو، می‌توان به صندلی ماشین چیکو مدل OneFit ClearTex اشاره کرد. تکیه‌گاه یا نشیمن صندلی ماشین OneFit ClearTex چیکو در ۹ حالت مختلف و پشتی یا تکیه‌گاه سر نیز در ۱۱ حالت مختلف قابل تنظیم است. بالشتک و پدهای نوزادی صندلی ماشین چیکو مدل OneFit ClearTex بسیار نرم و ایده‌آل استفاده برای کودکان است.

از دیگر ویژگی‌های مهم صندلی ماشین چیکو، می‌توان به قابلیت تبدیل به بوستر صندلی کودک اشاره کرد که برای کودکان بزرگ‌تر بسیار مناسب است. این صندلی همچنین سیستم ایزوفیکس یا InRight LATCH دارد که نصب صندلی را بسیار راحت می‌کند. صندلی ماشین OneFit چیکو دارای سیستم محافظ جانبی سر و بدن تقویت شده با فولاد و فوم جذب‌کننده انرژی (EPS)، بنام DuoGuard است که ایمنی کودک شما را کاملاً تضمین می‌کند.

بهترین صندلی ماشین‌های گراکو

۷- صندلی ماشین گراکو Graco مدل Extend2Fit

صندلی ماشین گراکو Graco مدل Extend2Fit Titus مشکی طوسی

یکی دیگر از بهترین صندلی ماشین‌های کودک دنیا، صندلی ماشین گراکو مدل Extend2Fit است. تکیه‌گاه یا نشیمن صندلی ماشین Extend2Fit گراکو در ۶ حالت مختلف و پشتی یا تکیه‌گاه سر نیز در ۱۰ حالت مختلف قابل تنظیم است. بالشتک و پدهای نوزادی این صندلی ماشین بسیار نرم و ایده‌آل استفاده برای کودکان است. همچنین پد شانه قابل تنظیم و روکش سگک هم دارد که باعث راحتی هر چه بیشتر کودک شما می‌شود.

از دیگر ویژگی‌های مهم صندلی ماشین گراکو مدل Extend2Fit، می‌توان به سیستم ایزوفیکس یا InRight LATCH اشاره کرد که نصب و استفاده از آن را برای والدین راحت و دلنشین می‌کند. این صندلی ماشین ترکیبی از سخت‌ترین تست‌های تصادف با نام Protect Plus گراکو را گذرانده است و استاندارد تست تصادف آمریکا (NHTSA) را دارد که ایمنی کودک شما را کاملاً تضمین می‌کند.

بهترین صندلی ماشین‌های گراکو

۸- صندلی ماشین گراکو Graco مدل Turn2me

صندلی ماشین 360 درجه گراکو Graco مدل Turn2me رنگ مشکی

یکی از بهترین صندلی ماشین‌های کودک گراکو که جایزه نیز دریافت کرده، صندلی ماشین گراکو مدل Turn2me است. تکیه‌گاه یا نشیمن صندلی ماشین ۳۶۰ درجه Turn2me گراکو در ۱۰ حالت مختلف و پشتی یا تکیه‌گاه سر نیز در چند حالت مختلف قابل تنظیم است.

از دیگر ویژگی‌های مهم صندلی ماشین گراکو مدل Turn2me، چرخش ۳۶۰ درجه و سیستم ایزوفیکس است که نصب و استفاده از آن را راحت می‌کند. این صندلی ماشین تست تصادف تایید شده از ADAC اروپا را با امتیاز ۴ ستاره گذرانده است که ایمنی کودک شما را کاملاً تضمین می‌کند.

بهترین صندلی ماشین‌های کیکابو

۹- صندلی ماشین کیکابو Kikkaboo مدل Ronda

صندلی ماشین کودک کیکابو Kikkaboo مدل Ronda رنگ طوسی روشن

از بهترین صندلی ماشین‌های کودک اروپایی این روزهای بازار می‌توان، صندلی ماشین کیکابو مدل Ronda را نام برد. تکیه‌گاه یا نشیمن صندلی ماشین Ronda کیکابو در ۵ حالت مختلف و پشتی یا تکیه‌گاه سر نیز در ۱۱ حالت مختلف قابل تنظیم است.

از ویژگی‌های مهم صندلی ماشین کیکابو مدل Ronda، چرخش ۳۶۰ درجه و سیستم ایزوفیکس است که استفاده از آن را راحت و دلنشین می‌کند. این صندلی ماشین سیستم حفاظت جانبی (SPS) نیز دارد که تا حد زیادی از وارد شدن ضربه به نشیمن صندلی ماشین جلوگیری کرده و امنیت بیشتری را برای کودک شما فراهم می‌کند. صندلی ماشین Ronda کیکابو پایه پشتیبانی اضافی هم دارد که خیال شما را از بابت ایمنی فرزندتان راحت می‌کند.

بهترین صندلی ماشین‌های کیکابو

۱۰- صندلی ماشین کیکابو Kikkaboo مدل Stark

صندلی ماشین کودک کیکابو Kikkaboo مدل Stark رنگ طوسی تیره

یکی از مدل‌های پرفروش صندلی ماشین کودک در بازار ایران، صندلی ماشین کیکابو مدل Stark است. اگر به دنبال یک صندلی ماشین بی‌عیب و نقص هستید، صندلی ماشین ۳۶۰ درجه کیکابو مدل Stark گزینه بسیار مناسبی است. راحتی و امنیت این صندلی ماشین به گونه‌ای است که خیال شما را از بابت سفرهای جاده‌ای طولانی مدت راحت می‌کند. تکیه‌گاه یا نشیمن صندلی ماشین Stark کیکابو در ۴ حالت مختلف و پشتی یا تکیه‌گاه سر نیز در ۱۱ حالت مختلف قابل تنظیم است.

از دیگر ویژگی‌های مهم صندلی ماشین کیکابو مدل Stark، می‌توان به چرخش ۳۶۰ درجه صندلی و سیستم ایزوفیکس اشاره کرد که استفاده از آن را برای والدین راحت و دلنشین می‌کند. این صندلی ماشین سیستم حفاظت جانبی (SPS) نیز دارد که تا حد زیادی از وارد شدن ضربه به نشیمن صندلی ماشین جلوگیری کرده و امنیت بیشتری را برای کودک شما فراهم می‌کند.

بهترین صندلی ماشین‌های کیکابو

۱۱- صندلی ماشین کیکابو Kikkaboo مدل Multistage

صندلی ماشین کودک کیکابو Kikkaboo مدل Multistage رنگ طوسی تیره

یکی دیگر از صندلی ماشین‌های پرفروش برند اروپایی کیکابو، صندلی ماشین کیکابو مدل Multistage است. صندلی ماشین کیکابو مدل Multistage در دو حالت رو به جلو و رو به عقب قابل استفاده است. این صندلی ماشین در حالت رو به عقب مناسب استفاده از بدو تولد تا ۹ کیلوگرم است. در حالت رو به جلو نیز از ۹ کیلوگرم تا ۳۶ کیلوگرم قابل استفاده است، که به نحوی نقش بوستر صندلی کودک را نیز دارد.

تکیه‌گاه یا نشیمن صندلی ماشین Multistage کیکابو در ۴ حالت مختلف و پشتی یا تکیه‌گاه سر نیز در ۶ حالت مختلف قابل تنظیم است. این صندلی ماشین سیستم حفاظت جانبی (SPS) نیز دارد که تا حد زیادی از وارد شدن ضربه به نشیمن صندلی ماشین جلوگیری می‌کند.

بهترین صندلی ماشین‌های گراکو

۱۲- صندلی ماشین گراکو Graco مدل SlimFit LX

صندلی ماشین گراکو Graco مدل SlimFit LX Black مشکی

یکی از صندلی ماشین‌های پرطرفدار برند آمریکایی گراکو، صندلی ماشین گراکو مدل SlimFit LX است. این صندلی در صورتی که تبدیل به بوستر صندلی با پشتی شود از ۱۸ کیلوگرم تا ۳۶ کیلوگرم قابل استفاده است و تا ۱۲ سالگی کودکتان شما را در حفظ ایمنی او همراهی می‌کند. تکیه‌گاه یا نشیمن صندلی ماشین SlimFit LX Black گراکو در ۴ حالت مختلف و پشتی یا تکیه‌گاه سر نیز در ۱۰ حالت مختلف قابل تنظیم است.

از دیگر ویژگی‌های مهم صندلی ماشین گراکو مدل SlimFit LX Black، می‌توان به سیستم ایزوفیکس یا IsoCatch برای نصب راحت‌تر اشاره کرد. این صندلی ماشین مجهز به سیستم حفاظت پیشرفته TrueShield است و ترکیبی از سخت‌ترین تست‌های تصادف را گذرانده است.

بهترین صندلی ماشین‌های کیکابو

۱۳- صندلی ماشین کیکابو Kikkaboo مدل 4in1

صندلی ماشین کودک کیکابو Kikkaboo مدل 4in1 رنگ طوسی

اگر بدنبال بهترین صندلی ماشین کودک اقتصادی هستید، صندلی ماشین کیکابو مدل 4in1 گزینه مناسب است. صندلی ماشین کیکابو مدل 4in1 در دو حالت رو به جلو و رو به عقب قابل استفاده است. این صندلی ماشین در حالت رو به عقب مناسب استفاده از بدو تولد تا ۹ کیلوگرم است. در حالت رو به جلو نیز از ۹ کیلوگرم تا ۳۶ کیلوگرم قابل استفاده است، که به نحوی نقش بوستر صندلی کودک را نیز دارد.

تکیه‌گاه یا نشیمن صندلی ماشین 4in1 کیکابو در ۴ حالت مختلف و پشتی یا تکیه‌گاه سر نیز در ۷ حالت مختلف قابل تنظیم است. بالشتک و پدهای نوزادی صندلی ماشین کیکابو مدل 4in1 بسیار نرم و ایده‌آل استفاده برای کودکان است. این صندلی ماشین کیکابو سیستم ایزوفیکس و محافظت جانبی (SPS) هم دارد که خیال شما را بابت نصب و ایمنی راحت می‌کند.

بهترین صندلی ماشین‌های کیکابو

۱۴- صندلی ماشین کیکابو Kikkaboo مدل Twister

صندلی ماشین 360 درجه کیکابو Kikkaboo مدل Twister رنگ طوسی تیره

اگر بدنبال یک صندلی ماشین ۳۶۰ درجه ایمن و کامل هستید، صندلی ماشین کیکابو مدل Twister گزینه مناسب است. صندلی ماشین کیکابو مدل Twister در دو حالت رو به جلو و رو به عقب قابل استفاده است. این صندلی ماشین در حالت رو به عقب مناسب استفاده از بدو تولد تا ۱۳ کیلوگرم است. در حالت رو به جلو نیز از ۹ کیلوگرم تا ۲۵ کیلوگرم قابل استفاده است، که به نحوی نقش بوستر صندلی کودک را نیز دارد.

تکیه‌گاه یا نشیمن صندلی ماشین Twister کیکابو در ۲ حالت مختلف و پشتی یا تکیه‌گاه سر نیز در ۵ حالت مختلف قابل تنظیم است. بالشتک و پدهای نوزادی صندلی ماشین کیکابو مدل Twister بسیار نرم و ایده‌آل استفاده برای کودکان است. این صندلی ماشین کیکابو سیستم ایزوفیکس و محافظت جانبی (SPS) هم دارد که خیال شما را بابت نصب و ایمنی راحت می‌کند.

بهترین صندلی ماشین‌های کیکابو

۱۵- صندلی ماشین کیکابو Kikkaboo مدل Felix

صندلی ماشین 360 درجه کیکابو Kikkaboo مدل Felix رنگ طوسی تیره

از دیگر صندلی ماشین‌های پرطرفدار برند کیکابو، می‌توان به صندلی ماشین کیکابو مدل Felix اشاره کرد. اگر به دنبال یک صندلی ماشین کودک کامل و ایمن هستید، صندلی ماشین ۳۶۰ درجه کیکابو مدل Felix گزینه بسیار مناسبی است. تکیه‌گاه یا نشیمن صندلی ماشین Felix کیکابو در ۵ حالت مختلف و پشتی یا تکیه‌گاه سر نیز در ۱۱ حالت مختلف قابل تنظیم است.

این صندلی ماشین در حالت رو به عقب مناسب استفاده از بدو تولد تا ۱۸ کیلوگرم است. در حالت رو به جلو نیز از ۹ کیلوگرم تا ۳۶ کیلوگرم قابل استفاده است، که به نحوی نقش بوستر صندلی کودک را نیز دارد. صندلی ماشین Felix کیکابو سیستم ایزوفیکس دارد که برای نصب راحت صندلی بسیار کاربردی است. همچنین دارای سیستم حافظت جانبی (SPS) است که ایمنی کودک شما را تضمین می‌کند.

بهترین صندلی ماشین‌های گراکو

۱۶- صندلی ماشین گراکو Graco مدل Enhance

صندلی ماشین گراکو Graco مدل Enhance Black Grey مشکی طوسی

اگر بخواهیم یکی از بهترین صندلی ماشین‌های اقتصادی گراکو را نام ببریم، آن صندلی ماشین گراکو مدل Enhance است. صندلی ماشین Enhance گراکو از بدو تولد تا ۷ سالگی فرزندتان یعنی از وزن ۰ تا ۲۵ کیلوگرم همراه شماست. تکیه‌گاه یا نشیمن این صندلی ماشین در ۴ حالت مختلف و پشتی یا تکیه‌گاه سر نیز در چند حالت مختلف قابل تنظیم است. پدهای نوزادی صندلی ماشین Enhance بسیار نرم و ایده‌آل استفاده برای کودکان است.

از دیگر ویژگی‌های مهم صندلی ماشین گراکو مدل Enhance، می‌توان به سیستم حفاظت جانبی (SPS) این صندلی اشاره کرد که ترکیبی از سخت‌ترین تست‌های تصادف را گذرانده است و تاییدیه استاندارد آمریکا دارد.

بهترین صندلی ماشین‌های کیکابو

۱۷- صندلی ماشین کیکابو Kikkaboo مدل Armadillo

صندلی ماشین 360 درجه کیکابو Kikkaboo مدل Armadillo رنگ طوسی تیره

یکی دیگر از بهترین صندلی ماشین‌های خوش قیمت بازار، صندلی ماشین کیکابو مدل Armadillo است. اگر به دنبال یک صندلی ماشین کامل با قیمت مناسب هستید، صندلی ماشین ۳۶۰ درجه کیکابو مدل Armadillo گزینه بسیار مناسبی است. این صندلی ماشین در حالت رو به عقب مناسب استفاده از بدو تولد تا ۱۸ کیلوگرم، و در حالت رو به جلو نیز از ۹ کیلوگرم تا ۳۶ کیلوگرم قابل استفاده است، که به نحوی نقش بوستر صندلی کودک را نیز دارد.

تکیه‌گاه یا نشیمن صندلی ماشین Armadillo کیکابو در ۴ حالت مختلف و پشتی یا تکیه‌گاه سر نیز در ۱۱ حالت مختلف قابل تنظیم است. این صندلی ماشین را می‌توانید به کمک سیستم ایزوفیکس (ISOFIX) نیز نصب کنید. همچنین دارای سیستم حفاظت جانبی (SPS) و کمربند ۵ نقطه‌ای است که ایمنی کودک شما در حین سفرهای جاده‌ای را تضمین می‌کند.

بهترین صندلی ماشین‌های کاپلا

۱۸- صندلی ماشین کاپلا Capella مدل Owl

صندلی ماشین 360 درجه کاپلا Capella مدل Owl رنگ طوسی تیره

یکی دیگر از بهترین صندلی ماشین‌های خوش قیمت بازار، صندلی ماشین کاپلا مدل Owl است. اگر به دنبال یک صندلی ماشین کامل با قیمت مناسب هستید، صندلی ماشین ۳۶۰ درجه کاپلا مدل Owl گزینه بسیار مناسبی است. این صندلی ماشین در حالت رو به عقب مناسب استفاده از بدو تولد تا ۹ کیلوگرم، و در حالت رو به جلو نیز از ۹ کیلوگرم تا ۳۶ کیلوگرم قابل استفاده است، که به نحوی نقش بوستر صندلی کودک را نیز دارد.

تکیه‌گاه یا نشیمن صندلی ماشین Owl کاپلا در ۵ حالت مختلف و پشتی یا تکیه‌گاه سر نیز در چند حالت مختلف قابل تنظیم است. این صندلی ماشین را می‌توانید به کمک سیستم ایزوفیکس (ISOFIX) نیز نصب کنید. همچنین دارای سیستم حفاظت جانبی (SPS) و کمربند ۵ نقطه‌ای است که ایمنی کودک شما در حین سفرهای جاده‌ای را تضمین می‌کند.

بهترین صندلی ماشین‌های آکو

۱۹- صندلی ماشین آکو Ako مدل Kabuk

صندلی ماشین کودک آکو Ako مدل Kabuk رنگ مشکی و طوسی تیره

از بهترین صندلی ماشین‌های ایرانی خوش قیمت بازار، می‌توان به صندلی ماشین آکو مدل Kabuk اشاره کرد. اگر به دنبال یک صندلی ماشین تمام و کمال با قیمت مناسب هستید، صندلی ماشین آکو مدل Kabuk گزینه بسیار مناسبی است. این صندلی ماشین در حالت رو به عقب مناسب استفاده از بدو تولد تا ۹ کیلوگرم، و در حالت رو به جلو نیز از ۹ کیلوگرم تا ۳۶ کیلوگرم قابل استفاده است، که به نحوی نقش بوستر صندلی کودک را نیز دارد.

تکیه‌گاه یا نشیمن صندلی ماشین Owl کاپلا در ۴ حالت مختلف و پشتی یا تکیه‌گاه سر نیز در چند حالت مختلف قابل تنظیم است. این صندلی ماشین را می‌توانید به کمک سیستم ایزوفیکس (ISOFIX) نیز نصب کنید. همچنین دارای سیستم حفاظت جانبی (SPS) و کمربند ۵ نقطه‌ای است که ایمنی کودک شما در حین سفرهای جاده‌ای را تضمین می‌کند.

بهترین صندلی ماشین‌های کیکابو

۲۰- صندلی ماشین کیکابو Kikkaboo مدل O’Right

صندلی ماشین کودک کیکابو Kikkaboo مدل O'Right رنگ طوسی تیره

یکی از اقتصادی‌ترین صندلی ماشین‌های کودک خارجی، صندلی ماشین کیکابو مدل O’Right است. صندلی ماشین کودک O’Right کیکابو برای گروه سنی ۰+/۱/۲ یعنی ۰ تا ۲۵ کیلوگرم مناسب است. تکیه‌گاه یا نشیمن صندلی ماشین O’Right کیکابو در ۴ حالت مختلف قابل تنظیم است. بالشتک و پدهای نوزادی صندلی ماشین کیکابو مدل O’Right بسیار نرم و ایده‌آل استفاده برای کودکان است. ویژگی دیگر این صندلی ماشین، وجود کمربند با سیستم مهار ۵ نقطه‌ای با امکان تنظیم ارتفاع در ۳ حالت مختلف است.

این صندلی ماشین کیکابو، سیستم حفاظت جانبی (SPS) نیز دارد که ایمنی بیشتری را برای کودک شما فراهم می‌کند.

خرید بهترین صندلی ماشین کودک
خرید بهترین صندلی ماشین کودک
خرید صندلی خودرو کودک
خرید صندلی خودرو کودک

خرید بهترین صندلی ماشین کودک از لینورا

در این مقاله سعی کردیم شما را برای خرید بهترین صندلی ماشین کودک که یکی از لوازم ضروری لیست سیسمونی است، راهنمایی کنیم. اما شاید این سوال ذهن شما را درگیر کرده که از کجا صندلی ماشین کودک بخرم؟ پیشنهاد ما این است که اگر فرصت بازدید حضوری دارید، به شهر تهران (شعبه لینورا) بیایید تا بتوانید به بهترین برندهای صندلی ماشین کودک در بازار دسترسی داشته باشید. شما همچنین می‌توانید بهترین صندلی ماشین‌های کودک را در سایت لینورا جستجو کنید و با قیمت مناسب خرید سیسمونی خودتان را تکمیل کنید.

پرسش‌های پرتکرار

از جمله بهترین برندهای صندلی ماشین کودک دنیا گراکو، چیکو، مکسی کوزی، نونا، بریتکس، جویی، کیکابو، سایبکس، پگ پرگو و جیکل هستند. که البته شاید فقط بعضی از آن‌ها را بتوانید داخل بازار ایران پیدا کنید.

صندلی ماشین کودک انواع مختلفی دارد. مثلاً صندلی ماشین نوزاد یا همان کریر از بدو تولد تا یک سالگی قابل استفاده است. یا برخی دیگر از صندلی ماشین‌ها را می‌توانید از بدو تولد تا ۱۲ سالگی استفاده کنید.

اگر قصد خرید حضوری دارید، خیابان بهار و یا عبدل‌آباد تهران بهترین جا برای خرید صندلی ماشین کودک و دیدن برندهای مختلف دنیا است. برای خرید آنلاین هم می‌توانید انواع صندلی ماشین را براحتی در لینورا با یکدیگر مقایسه کنید و در نهایت صندلی ماشین کودک دلخواهتان را سفارش دهید.

بنظرت این مقاله چطور بود؟

(با ستاره‌ها به ما امتیاز بده)

میانگین امتیاز: 5 / 5. تعداد رای‌ها: 38

اولین نفری باش که به ما امتیاز میده!

نظرات (20)

هانیه

از کجا بفهمیم کدوم مدل صندلی ماشین برای بچه ما بهتره؟

  پشتیبانی لینورا

  هانیه‌جان سلام! بهتره قبل از هرچیزی مقاله راهنمای خرید صندلی ماشین رو مطالعه کنی. اگه سوال دیگه‌ای داشتی می‌تونی از ما کمک بگیری.

مهناز

همه صندلی ماشینهایی که گذاشتید رو خودتون موجود دارید؟ از نظر خودتون بهترین صندلی ماشین کدومه؟

  پشتیبانی لینورا

  مهنازجان سلام! موجودی مدل‌های صندلی ماشین رو می‌تونی داخل سایت ببینی. در مورد بهترین صندلی ماشین کودک هم، همه چیز بستگی به امکانات مورد نظرت و میزان بودجه‌ای داره که برای خرید این مجصول کنار گذاشتی. وگرنه تمامی برندهایی که معرفی کردیم جزو بهترین‌ها در دنیا هستند.

سحر

من از هر کی پرسیدم گفته گراکو بهترین صندلی ماشین کودکه

  پشتیبانی لینورا

  سحرجان سلام! بله برند آمریکایی گراکو یکی از بهترین برندهای صندلی ماشین کودک در دنیاست.

مهناز

سلام اگه صندلی ماشین بخوایم حضوری هم میتونیم بیاییم؟

  پشتیبانی لینورا

  مهنازجان سلام! بله، از طریق آدرس داخل سایت می‌تونید بصورت حضوری تشریف بیارید.

هانیه

سلام خسته نباشین. بچه من تقریباً داره 4 سالش میشه بهترین مدل صندلی ماشین که براش مناسب باشه چیه؟

  پشتیبانی لینورا

  هانیه‌جان سلام! پیشنهاد ما اینه که به سراغ مدل‌های صندلی بوستر کودک بری. ولی قبل از اون بد نیست که مقاله راهنمای خرید صندلی ماشین کودک رو مطالعه کنی تا بتونی انتخاب بهتری داشته باشی.

الهام

ما زیاد نمیتونیم برای خرید صندلی ماشین هزینه کنیم ولی خب میخوایم از نظر ایمنی خیالمون راحت باشه. شما کدوم برند صندلی ماشین رو پیشنهاد میکنید؟

  پشتیبانی لینورا

  الهام‌جان سلام! اگه دنبال یه برند صندلی ماشین هستید که مدل‌های اقتصادی‌ و خوش قیمت داشته باشه، پیشنهاد می‌کنیم صندلی ماشین‌های کیکابو رو بررسی کنید.

سارا

سلام ببخشید این مدلهای صندلی ماشین که معرفی کردین رو خودتون موجود دارید؟

  پشتیبانی لینورا

  ساراجان سلام! کافیه روی “مشاهده قیمت محصول” کلیک کنی تا بتونی قیمت و موجودی هر کدوم از مدل‌های صندلی ماشین رو داخل لینورا ببینی.

نازنین

بهترین مارک صندلی ماشین بنظر شما چیه؟ ما تو انتخاب برند صندلی ماشین یه مقدار گیج شدیم چون هر کسی یه برندی رو پیشنهاد میکنه

  پشتیبانی لینورا

  نازنین‌جان سلام! گراکو، مکسی کوزی و نونا بهترین برندهای صندلی ماشین کودک هستن که راحت‌تر می‌تونی داخل بازار ایران اونارو پیدا کنی. ولی بطور کلی پیشنهاد می‌کنیم براساس میزان بودجه، کارایی و سلیقه شخصی خودت بهترین مارک صندلی ماشین رو انتخاب کنی.

الناز

سلام میشه بگید موقع خرید صندلی ماشین باید به چه چیزهایی توجه کرد؟

  پشتیبانی لینورا

  النازجان سلام! پیشنهاد می‌کنیم قبل از هرچیزی مطلب راهنمای خرید صندلی ماشین کودک رو بخونی. اگه نیاز به راهنمایی بیشتری داشتی، کافیه بهمون پیام بدی.

پریسا

سلام ممنونم که بهترین مدلهای صندلی ماشین رو معرفی کردین. فقط چطور میتونیم ازتون مشاوره بگیریم که کدوم مدل برای ما مناسبتره؟

  پشتیبانی لینورا

  پریساجان سلام! خوشحالیم که این مطلب رو دوست داشتی. اگه برای انتخاب بهترین مدل صندلی ماشین نیاز به مشاوره داری، کافیه با تلفن پشتیبانی لینورا تماس بگیری و یا داخل واتساپ بهمون پیام بدی تا بتونیم به بهترین شکل راهنماییت کنیم.